Reklamsız Film İzle
Öncelikle bu yazıyı okuyan ve sitemize ziyaret eden tüm kullanıcılara teşekkür ederiz.

Birbirine benzeyen onlarca film sitesi içerisinden bu siteyi seçtiyseniz sitemizin temel özelliklerini bilmeye hakkınız var demekdir.

1) Bu sitede sağdan soldan fırlayan ve kullanıcıları rahatsız eden reklamlar yayınlanmaz.(İstisnai olarak 3. taraflarda yayınladığımız video sunucuları kendi pop-up reklamlarını açtırabilir.)
2) Sitenin yayın hayatını sürdürebilmesi için gösterilen reklamlar ise "masum" içerikli banner reklamlarıdır ve izleme keyfini bozacak şekilde konumlandırılmaz.
3) Üye olan kullanıcılar reklam görmez. Üyelik ücretsizdir. Böylece reklamsız film izlemenin keyfini çıkarmış olursunuz.
4) Belirli bir imdb puanının altındaki filmler genellikle eklenmez.(Bazen popüler düzene ayak uydurmak zorunda kalabiliriz.)
5) Ücretsiz film istek hattı ile bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz ama bizim de uykuya ihtiyacı olan varlıklar olduğumuzu da belirtmek durumundayız.
6) Sorun bildir özelliğini kullanarak, bozuk partları, senkronizasyon sorunlarını vb. daha hızlı çözüme kavuşturmamızı sağlarsınız.
7) Beğenilen filmi sosyal medya hesaplarında paylaşmayan ve/veya beğendiğini sitede yorum yaparak bildirmeyen kullanıcılara terlik fırlattığımızı hatırlatmak isteriz.
8) Yetişkin içerikli filmleri uyarı ile yayınlıyoruz. Çoluk çocuğa izletmeyin.
9) Temalı film günlerimiz mevcuttur.Hangi gün hangi temalarda film yayınlayacağımızı yakında şu listedenduyuracağız.
10) Ailemizin bir parçası olmak için tek yapmanız gereken bilgeturist@yandex.com 'a mail atmak.

Film-tr yöneticileri olarak şimdiden iyi seyirler dileriz.